LİDERLER ARANIYOR...

FIRSATI KAÇIRMAYIN !

Coinspace  Türkiye,yatırımcı ortakları dışında yeni yatırımcılara ulaşmak için çok etkili pazarlama argümanları kullanır,kişisel deneyim ve referans sistemi bu argümanların en önemlilerindendir.

Güven,şeffaflık ve sadakat temelli çalışma sistemimizde pazarlama ekiplerimizin en iyi şekilde yetiştirilmesi ve şirketin pazarda en doğru şekilde konumlandırılması için LİDER özellikli girişimcilere ihtiyaç duyulmaktadır.

Lider adaylarının mutlaka şirket yapısı,kazanç planı ve genel destek konularında bilgi sahibi olması sağlanmakta ,yeterli bilgiye sahip adaylar arasından kendi alanında uzman pazarlamacı,eğitimci ve yatırımcı kadromuz tarafından LİDER olarak yetiştirilmek üzere seçim yapılmaktadır.

Global bir şirketin en üst kademelerine kadar yükselme imkanı veren Coinspace şirketi LİDER adaylarının seçiminde bazı önemli konularda hasass davranmaktadır.

LİDER Adaylarının,

-Girişimci 

-Ahlaklı

-Kurallara uyumlu

-Değişime ve eğitime açık 

Adaylar olmasının yanında statü,kariyer ya da eğitim gibi ön şartlar aranmaz.

Her kesin eşit şartlarda ,eşit fırsatlarla başladığı kariyer yolculuğu LİDER olarak yetiştirilecek adaylar tarafından kazançlar,eğitimler ve ödüller dolu bir yolculuğa dönüşür.

Başvurular sitemizdeki SEMİNER FORMU ya da KAYIT OL formu doldurularak tarafımıza iletilir ve titizlikle değerlendirilir.