S-Coin

Sistemi

Coinspace, S-Coin markası ile müşterilerine elektronik altyapı, hosting ve sunucu donanımları olmak üzere hızlı, güvenilir ve kazançlı elektronik hizmetler sağlamayı kendine hedef edinmiştir. Yüksek teknolojik donanımlara sahip bilgisayarlar yardımı ile üretilebilen akıllı elektronik veriler, verimli operasyon yönetimlerine olanak sağlamaktadır. Bu sayede, müşterilerine kazanç sağlayan S-Coin hizmet ürünü ortaya çıkmaktadır.

 

Yüksek teknolojili iş zekası uygulamalarıyla yönetilen bilgisayarlarda üretilen kodlar, elektronik işlemlerin hızlı ve verimli şekilde gerçekleşmesini mümkün kılan şifrelemeler yapabilmektedir.

 

Böylece, kazançlı, güvenlik seviyesi yüksek ve hızlı veri akışı gerçekleşebilmektedir. Bu avantajlara bağlı olarak, günden güne daha fazla işlem hacmine sahip olunması beklenmektedir.

 

Coinspace, yüksek teknolojili bilgisayarlar ve altyapı yardımı ile yönettiği bu sistem ağını, S-Coin markası altında toplamıştır.

 

Böyle bir sistem ağını yüksek performansla kurabilmek isteyen şirketlerin kendi elektronik altyapı ve sunucu donanımlarına sahip olması gerekmektedir.

 

S-Coin yazılım ve tesis güvenliği tüm dünyada değer kazanması ve kullanım alanlarının artması açısından dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir. Coinspace bu alanda yaptığı yatırımlarla çok kısa sürede S-Coin kullanımını dünyanın bir çok ülkesinde yaygınlaştırmış, S-Coin Donanım Altyapı tesislerini geliştirmeye devam etmiştir.

 

Yakın zamanda uygun koşullar ve gerekli teknolojik donanım sağlandığında yeni akıllı elektronik veri üretim-iletim tesislerini Türkiye'de kurmak için ARGE çalışmalarına başlayan şirketimiz, tüm yatırım ortaklarının çok daha fazla kazanç elde etmesini misyon edinmiştir.