Hakkımızda

Biz Kimiz?

Coinspace A.Ş., elektronik ortamda akıllı iş ve işlemler yürütülmesine olanak sağlayan, hosting hizmetleri, dijital pazarlama, hizmet ve aracılık çalışmalarını yürüten bir kuruluştur. Coinspace A.Ş., müşterilerine hosting sağlayıcılığı konusunda akılcı destek hizmetleri sunabilmektedir.

 

Ayrıca, elektronik ortamda hizmet üretimi konusunda faaliyet gösteren Coinspace A.Ş. 600.000 TL yatırımla kurulmuş ve Türkiye hukuk sistemine ve ticaret hayatına % 100 uyumluluk gösterecek bir yapıyla inşa edilmiştir.

 

Şirket, çalışma alanındaki faaliyetler açısından sahip olduğu yenilikçi ve güvenli çözümlerle, müşterilerine sürekli kazandıran bir ortam yaratabilmektedir. Bu kapsamda, yatırım ortaklarına cazip imkanlar sunulabilmektedir.

 

Birlikte çalıştığı çözüm ortaklarına, şirket temsilcilerine ve müşterilerine sunduğu yenilikçi kazanç fırsatları, araç desteği ve eğitim olanakları sayesinde, Coinspace hızla tanınır bir firma haline gelmiştir.Vizyoner bakış açısı sayesinde en kısa zamanda Türkiye'de bir Kripto Para üretim tesisi kurmayı planlamaktadır.

 

Vizyoner bakış açısı sayesinde şirket, Türkiye’de yeni elektronik iletişim altyapı tesislerini kurmayı değerlendirmektedir, ayrıca İstanbul Anadolu Yakası merkez ofisi  dışında çeşitli illerde de uygulama ve eğitim ofisleri açma girişimleri devam etmektedir.