KURUMSAL

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Coinspace A.Ş., elektronik ortamda akıllı iş ve işlemler yürütülmesine olanak sağlayan, hosting hizmetleri, dijital pazarlama, hizmet ve aracılık çalışmalarını yürüten bir kuruluştur. Coinspace A.Ş., müşterilerine hosting sağlayıcılığı konusunda akılcı destek hizmetleri sunabilmektedir.

 

Ayrıca, elektronik ortamda hizmet üretimi konusunda faaliyet gösteren Coinspace A.Ş. 600.000 TL yatırımla kurulmuş ve Türkiye hukuk sistemine ve ticaret hayatına % 100 uyumluluk gösterecek bir yapıyla inşa edilmiştir.

 

Şirket, çalışma alanındaki faaliyetler açısından sahip olduğu yenilikçi ve güvenli çözümlerle, müşterilerine sürekli kazandıran bir ortam yaratabilmektedir. Bu kapsamda, yatırım ortaklarına cazip imkanlar sunulabilmektedir.

 

Birlikte çalıştığı çözüm ortaklarına, şirket temsilcilerine ve müşterilerine sunduğu yenilikçi kazanç fırsatları, araç desteği ve eğitim olanakları sayesinde, Coinspace hızla tanınır bir firma haline gelmiştir.Vizyoner bakış açısı sayesinde en kısa zamanda Türkiye'de bir Kripto Para üretim tesisi kurmayı planlamaktadır.

 

Vizyoner bakış açısı sayesinde şirket, Türkiye’de yeni elektronik iletişim altyapı tesislerini kurmayı değerlendirmektedir, ayrıca İstanbul Anadolu Yakası merkez ofisi  dışında çeşitli illerde de uygulama ve eğitim ofisleri açma girişimleri devam etmektedir.

 


S-Coin

Sistemi

Coinspace, S-Coin markası ile müşterilerine elektronik altyapı, hosting ve sunucu donanımları olmak üzere hızlı, güvenilir ve kazançlı elektronik hizmetler sağlamayı kendine hedef edinmiştir. Yüksek teknolojik donanımlara sahip bilgisayarlar yardımı ile üretilebilen akıllı elektronik veriler, verimli operasyon yönetimlerine olanak sağlamaktadır. Bu sayede, müşterilerine kazanç sağlayan S-Coin hizmet ürünü ortaya çıkmaktadır.

 

Yüksek teknolojili iş zekası uygulamalarıyla yönetilen bilgisayarlarda üretilen kodlar, elektronik işlemlerin hızlı ve verimli şekilde gerçekleşmesini mümkün kılan şifrelemeler yapabilmektedir.

 

Böylece, kazançlı, güvenlik seviyesi yüksek ve hızlı veri akışı gerçekleşebilmektedir. Bu avantajlara bağlı olarak, günden güne daha fazla işlem hacmine sahip olunması beklenmektedir.

 

Coinspace, yüksek teknolojili bilgisayarlar ve altyapı yardımı ile yönettiği bu sistem ağını, S-Coin markası altında toplamıştır.

 

Böyle bir sistem ağını yüksek performansla kurabilmek isteyen şirketlerin kendi elektronik altyapı ve sunucu donanımlarına sahip olması gerekmektedir.

 

S-Coin yazılım ve tesis güvenliği tüm dünyada değer kazanması ve kullanım alanlarının artması açısından dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir. Coinspace bu alanda yaptığı yatırımlarla çok kısa sürede S-Coin kullanımını dünyanın bir çok ülkesinde yaygınlaştırmış, S-Coin Donanım Altyapı tesislerini geliştirmeye devam etmiştir.

 

Yakın zamanda uygun koşullar ve gerekli teknolojik donanım sağlandığında yeni akıllı elektronik veri üretim-iletim tesislerini Türkiye'de kurmak için ARGE çalışmalarına başlayan şirketimiz, tüm yatırım ortaklarının çok daha fazla kazanç elde etmesini misyon edinmiştir.

S-Coin

Nedir?

S-COİN, Coinspace A.Ş tarafından üretimi yapılan yüksek güvenlikli, taklit edilemez dijital bir para birimidir.

Dijital para hosting alanları üzerinde, üretimi yüksek teknoloji gerektiren donanımlara sahip bilgisayarlar tarafından özel bir yazılım sayesinde üretilen kodlarla sağlanmaktadır,bu sisteme global olarak Blockchain denilmektedir.

S-COİN dünyada hızla kullanımı artmaya başlamış ve halen artmakta olan bir coin çeşidi olduğundan yakın zamanda alışverişlerde,banka işlemlerinde ve tüm finans işlemlerinde kullanılmaya başlanacaktır.

Hızlı yatırım ve kullanım,güvenli transfer,banka komisyonlarından tasarruf ve sürekli artan ekonomik değeriyle yeni nesil para birimi de denilebilir.

HİSSE PAYLAŞIMI

Hisse Paylaşımı

Coinspace, farklı ve yenilikçi anlayışı ile tüm yatırımcılarını iş ortakları olarak görür ve yatırım işlemleri, elektronik işlem kazançları ve ortak yatırım fırsatları ile sağladığı avantajlar sayesinde kazancının % 50’sine kadar varan oranı yatırımcı dostlarıyla paylaşabilmektedir.

 


 

 

KAZANCIMIZIN ;

%50- SİNE KADARINI PAYLAŞIYORUZ...

 

 

 

 

İş Fırsatı

İş Fırsatı

Coinspace A.Ş tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de müşterilerine yüksek güven ve referans sistemi sayesinde ulaşır, S-COİN değerlenme kazançlarının dışında, yatırımcı ve pazar yönetimi konusunda birlikte çalıştığı kişilere de benzersiz kazanç modelleri sunar.

Bu kazanç modelleri, hem işlemcilere hem de şirketin birlikte çalışacağı temsilcilere, uzman kişiler tarafından seminerler veya bire bir görüşmeler sayesinde detaylı şekilde anlatılır ve şirketin pazarlama modeli olan Network Business modeli içerisinde yer almak isteyen kişiler sistemle ilgili bilgilendirilir.

Her yaştan, her sektör ve iş alanından profesyonellerin yanı sıra öğrenciler, ev hanımları ve hatta hiç iş tecrübesi olmayan kişiler için bile kazanç fırsatları sunar.

 

ARADIĞIMIZ KİŞİLERİN ORTAK ÖZELLİKLERİ:

- Girişimcilik Ruhu

- Azim

- Dürüst ve ahlaklı kişilik

- Disiplinli ve çalışkan

- Yeniliklere açık

- Öğrenmeye açık 

Kurumsal Firma

Kurumsal Firma

Kurumsal Firma

İletişim

İletişim

İletişim